O nas

Usługi hostingowe to tylko początek, zobacz w czym jeszcze możemy Ci pomóc!

Dobrze trafiłeś! U nas nareszcie możesz poczuć się zaopiekowany informatycznie.

Od ponad 15 lat świadczymy usługi informatyczne w wielu obszarach. Od 2007 roku specjalizujemy się w projektowaniu stron www oparciu o CMS Joomla. Dla naszych klientów, którym zaprojektowaliśmy strony internetowe udostępnialiśmy bezpieczne i sprawdzone serwery na których Joomla czuje się najlepiej, a teraz i ty możesz kupić gotowy Hosting Joomla dla siebie!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług i doświadczenia.

Nasza współpraca z klientem rzadko kiedy kończy się tylko na jednym zleceniu, wiec rozszerzyliśmy ofertę o usługi wsparcia informatycznego, aby kompleksowo wspierać przedsiębiorców w rozwoju ich firm. W 2019 roku wzmocniliśmy ofertę o usługi szkoleniowe i wdrożeniowe systemu Bitrix24 jako oficjalny partner w Polsce, aby dzielić się naszym doświadczeniem biznesowym na jeszcze wyższym poziomie.

Firma Polish Business Club Sp. z o.o. jest właścicielem wszystkich poniższych marek produktowych:

WebSS Studio

Tworzymy strony www oparte o silnik CMS Joomla. Preferujemy zlecenia z zaawansowaną funkcjonalnością, które możemy wykonać dzięki wieloletnim doświadczeniom.

Hosting Joomla

Świadcząc usługi hostingowe jako firma chcemy mieć z nimi jak najmniej problemów, dlatego dajemy naszym klientom najlepszy hosting dla swoich stron www.

Bitrix24 - partner w Polsce

Jeśli szukasz narzędzia, które w stanie się centrum dowodzenia Twojej firmy - zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z aplikacji Bitrix24!

Wsparcie Informatyczne

Liczba usterek i problemów IT rośnie każdego dnia, a nie masz informatyka na etacie. Skorzystaj ze wsparcia rozliczanego od roboczo-godzin!

Mocniejsze serwery i dedykowane aplikacje BrX24

Pakiety hostingowe są również do kupienia na naszym systemie BrX24.pl na bazie którego otrzymujesz dostęp do wspólnego panelu zamówień. W jednym miejscu będziesz mógł kupić pakiety hostingu, łatwo skalowalne serwery VPS, a także dedykowane serwery na których z łatwością zainstalujesz certyfikaty SSL.
Na BrX24 także kupisz dedykowane aplikacje rozszerzające funkcjonalność CRM Bitrix24 o nowe integracje.